Хабарлама

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ КЕЗЕКТЕН ТЫС САЙЛАУЫ–
2019 жылғы 9 маусым
Әйтеке би ауданының аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы
Х А Б А Р Л А М А
Әйтеке би аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Комсомол ауылы, Т.Жүргенов көшесі 62, аудандық әкімдік 1 қабат, 8 кабинет, телефон 8 71339 21301.
САТИМОВ Мирамбек Шайхиевич-төраға
АЖИГАЛИЕВА Алмагуль Сагимбаевна- төрағаның орынбасары
АБДИГАЛИЕВ Адильбек Калиханович-хатшы
Комиссия мүшелері:
ЖУМАШЕВ Темирбек Абдрахманович
КУСАИНОВ Кайса
МЫНЖАСАРОВА Роза Жолмурзина
УРАЛБАЕВА Карлыгаш Елеусизовна
УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ
№ 126 сайлау учаскесі Сұлукөл ауылы, Сұлукөл орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 41-1-25.
ЕРЖАНОВ Бауыржан Смагулович- төраға
УТЕГЕНОВА Айсауле- төрағаның орынбасары
НИЯЗБАЕВА Базаргул Умбетияровна-хатшы
Комиссия мүшелері:
АБДИКЕРОВА Жанар Жалеловна
БАЛМАНОВ Марат Сагатович
№ 127 сайлау учаскесіӘйке ауылдық округінің Тереңсай ауылы, Тереңсай ауылдық клубы,
телефон: 8(71339)26600.
КОБИЛАНОВ Рэнат Жаксылыкович-төраға
НАЗАРОВ Самат Амангосович- төрағаның орынбасары
ТУРГАНБЕКОВА Гулзира Аманбайқызы-хатшы
Комиссия мүшелері:
АБИШЕВА Жанар Кеншиликовна
МОЛДАХМЕТОВА Алтынсары Исабековна
№ 128 сайлау учаскесіӘйке ауылы, Әйке орта мектебі, телефон: 8 (7139-39) 39-3-09.
ЕРМАХАНОВА Клара Есетовна-төрайым
САРСЕМБАЕВА Гаухар Зинегабдиновна-төрайымының орынбасары
ҚАЗБАЙ Дәулет Қуандықұлы -хатшы
Комиссия мүшелері:
ЖАКАЕВ Саржан Сеитжанович
ЖУМАГАЛИЕВА Назыгул Амандыковна
№ 129 сайлау учаскесі Ақтасты ауылы, Ақтасты ауылдық клубы, телефон: 8 (713-47) 35-4-80.
АХМЕТОВА Оразгул Кайыровна-төрайым
РСМАГАМБЕТОВ Кайрат Максотович -төрайымының орынбасары ТІЛЕУБЕРГЕН Қабибек Еспанұлы-хатшы
Комиссия мүшелері:
БАЙМУКАШОВА Алия Тобабековна
БАЛТАБАЕВА Назгуль Сердалиевна
№130 сайлау учаскесі Толыбай ауылы, Толыбай ауылдық клубы, телефон: 8 (713-47) 26-7-30.
САПАРОВ Амандык Сарсенбаевич-төраға
КУЛМУРАТОВ Устемир Темиргалиевич- төрағаның орынбасары
ОРАЗБАЕВ Серик Еламанулы-хатшы
Комиссия мүшелері:
ДАНЕШЕВ Райымбек
ЕРМУРАТОВ Казыбек Андреевич
№ 131 сайлау учаскесі Жабасақ ауылы, Жабасақ ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 34-0-20.
БАЙГОЖИН Маратбек Шалабаевич- төраға
КӨМЕКБАЙ Дүйсенбі Бердібекұлы-төрағаның орынбасары АРАЛБАЕВА Жумагул Собетовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
БАЙМАХАНОВА Санимкул Канаевна
МЫРЗАТАЕВ Жомарт Изтлеуович
№ 132 сайлау учаскесі Байжанкөл ауылы, Байжанкөл бастауыш мектебі,
телефон:8 (713-59) 48-7-50.
ИБРАЕВ Сарсенбай Сактаганович-төраға
БАСАРОВ Дархан Нагашыбаевич-төрағаның орынбасары
ЕРАМАГАМБЕТОВ Сериккали Сабитович-хатшы
Комиссия мүшелері:
АМАНТАЕВА Эльвира Амангельдиновна
СУЛТАНОВ Тасболат Кайырбекович
№ 133 сайлау учаскесі Аққұм ауылы, Аққұм негізгі мектебі, телефон: 8 (713-34) 73-0-24.
БАЙНИЯЗОВ Амиржан Айдарханович -төраға
АБДРАМАНОВ Бекен Жадырасынович-төрағаның орынбасары
БАЙМАХАНОВ Манат Канымбекович-хатшы
Комиссия мүшелері:
КАРСАКОВ Руслан Рустемович
ЛЕКЕНОВА Гулмира Тайшыгариновна
№ 134 сайлау учаскесі Құмқұдық ауылы, Құмқұдық ауылдық клубы, телефон: 8 (713-48) 21-1-16
ЖАКИБАЕВА Айнагуль Шамилевна-төрайым
АКМУРЗИНА Мария Елеусизовна-төрайымының орынбасары
АМИТОВА Елеусиз Тойшлыковна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ӘБІШ Берік Елубайұлы
САРБАСОВА Асылгул Шахмерденовна
№135 сайлау учаскесі Басқұдық ауылы, Басқұдық ауылдық клубы, телефон:8 (713-47) 28-0-09.
ЕСПЕНБЕТОВ Лайық Ибраевич-төраға
ШОКБЫТОВ Жанназар Найманович-төрағаның орынбасары КАЖЫМАГАНБЕТОВА Айнагул Амандыковна-хатшы
Комиссия мүшелері:
АБДИЛДИН Бакытжан Абдинулы
АБДИСАЛАМОВ Галымбек Киикбайулы
№ 136 сайлау учаскесі Сарбұлақ ауылы, Мамыт негізгі мектебі, телефон: 8 (713-59) 40-1-70.
БАЛМАКАНОВА Ляззат Бактжановна-төрайым
ИСАЕВ Таргын Нургалиевич-төрайымының орынбасары
ШАЙМОЛДИНА Гулжайнар Алимбаевна-хатшы
Комиссия мүшелері:
БИМҰРАТОВА Лаура Қуанышқызы
ДОСМУРАТОВ Алимжан Сандибекулы
№ 137 сайлау учаскесі Сарат ауылы, Сарат ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 72-6-54.
ҚАЙДАҚОВА Жанар Бекболатқызы-төрайым
ЖҰМАБЕК Сатқарбек Таңатбекұлы-төрайымының орынбасары
ЖЕТКЕРГЕНОВ Рахметолла Нахиулы-хатшы
Комиссия мүшелері:
АСИМБЕТОВ Мейрамбек Назыкулы
БАЙЖАНОВ Жомарт Зауегалиевич
№ 138 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, М.Жұмабаев атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 21-6-86.
ИЗДИНА Сагыныш Мухидуллаевна-төрайым
БАЙТЛЕУОВ Каримжан Умирбаевич-төрайымының орынбасары
БЕКЕНБАЕВА Самал Решовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
АБИШЕВА Орынгул Салымбаевна
ЕРМАГАНБЕТОВ Рустем Акансериулы
СУПРУН Курманбике Максимбаевна
УКСУКБАЕВА Гаухар Айдаркызы
№ 139 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, Комсомол орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 22-2-48.
КЫДЫРБАЕВА Дина Алийевна-төрайым
КУДАЙБЕРГЕНОВ Нурхан Бахытович-төрайымының орынбасары ИГИБАЕВА Жансая Сактагановна-хатшы
Комиссия мүшелері:
КОЖАХМЕТОВА Назен Сандибековна
КУККУЗОВА Сая Каирбековна
МАТЕНОВ Жайдарлы Жарылкасынулы
РАЗАКОВ Канат Куандыкович
№ 140 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, Т.Жүргенов атындағы орта мектебі,
телефон: 8 (713-39) 21-6-79.
ЖУСУПОВ Шынболат Турганбаевич-төраға
ЖАНАЛИН Даурен Алиевич-төрағаның орынбасары
ЕСПАНОВА Лаззат Хамзиновна-хатшы
Комиссия мүшелері:
БАЕКЕШОВ Куанышбай Жолдыбаевич
БЕРСУГИРОВА Шолпан Мазбаевна
ЖАНАЛИНА Орал Мараловна
ШАЙХИНА Алтын Жамиовна
№ 141 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, «Энергожүйе» ААҚ әкімшілік ғимараты, телефон: 8 (713-39) 21-8-03.
ИСАТАЕВ Акылбек Бакитович-төраға
УМИРБАЕВ Ануарбек Утегулович-төрағаның орынбасары
ТУЛЕБАЕВ Жанибек Каменович -хатшы
Комиссия мүшелері:
БУРБАЕВ Бакдаулет Серикович
ЖАСАРОВ Марат Кулмухамбетович
№ 142 сайлау учаскесі Талдысай ауылы, Талдысай орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 32-2-90
КАЛИНЧУК Акжибек Куандыковна-төрайым
БЕЗУГЛОВ Владимир Иванович-төрайымының орынбасары
УКСУКБАЕВА Шынар Айдаровна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ЖУМАЛИНА Зауен Мирамбековна
УТЕГЕНОВА Айгуль Тулегеновна
№ 143 сайлау учаскесі Жамбыл ауылы, Ярослав орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 32-4-06.
БЕКБЕНБЕТОВ Куаныш Изимгалиевич-төраға
ОСПАНОВ Умиргали Амантаевич-төрағаның орынбасары
МУРСЕНОВА Бакытгуль Нурмухамбетовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ДИДЕ Тамара Дмитриевна
КАЛАУОВ Косжан Агпарович
№ 144 сайлау учаскесі Үшқатты ауылы, Үшқатты ауылдық клубы, телефон: 8 (713-47) 25-1-08
БИМАГАНБЕТОВА Арзамхан Ахметовна-төрайым
АЛДАСУГУРОВА Гульбану Салимовна-төрайымының орынбасары
БАЙМАГАМБЕТОВА Гульжан Наурызбаевна-хатшы
Комиссия мүшелері:
КАННАЗАРОВА Завриш Пантаевна
КУЗЕМБАЕВА Наталья Владимировна
№ 145 сайлау учаскесі Аралтөбе ауылы, Қызылжұлдыз орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 23-3-34
САГИНБАЕВА Жанат Джуламановна-төрайым
АКМАЛАЕВА Сауле Ермагамбетовна-төрайымының орынбасары
ИЗТАЕВА Гульсара Тагибергеновна-хатшы
Комиссия мүшелері:
МАКАТАЙУЛЫ Женисбек
УРШАНОВ Максат Нагашибаевич
№ 146 сайлау учаскесі Қарабұтақ ауылы, Қ.Шаңғытбаев атындағы орта мектеп, телефон: 8 (713-39) 25-9-20.
ҚУЛСАРИНА Маншук Қуканбаевна-төрайымы
КАЛЖАНОВА Халима Камаловна-төрайымының орынбасары
ИДИРИСОВА Айгул Жеткергеновна-хатшы
Комиссия мүшелері:
МУАФИХОВ Нурлан Шаманулы
НУРЖАНОВА Гульдары Махамбетовна
№ 147 сайлау учаскесіҚарабұтақ ауылы,Т.Шевченко атындағы орта мектеп,
телефон: 8 (713-39) 25-7-26.
УРДАБАЕВ Улыкбек Зейнуллаевич-төраға
БАБАНОВ Габит Маканалиевич-төрағаның орынбасары
ТОРЕМУРАТОВА Газиза Алденовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ВАЛИЕВА Амангуль Нигмаджановна
ШАНГИТБАЕВ Курмангали Асаугалиулы
№ 148 сайлау учаскесі Жарөткел ауылы, Жарөткел негізгі мектебі, телефон: 8 (713-39) 71-8-16.
АЛИНА Гульжанат Акылбеккызы-төрайым
ТУЛЕУОВА Зоя Самаловна- төрайымының орынбасары
МАКАШЕВА Сауле Калпаковна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ЗИНУЛЛИНА Айнур Куандыковна
САЙЛЫБАЕВ Серик Аманбайулы
№ 149 сайлау учаскесі Еңбекту ауылы, Еңбекту орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 71-8-03.
ИЗБАСАРОВ Асылбек Аскарович-төраға
АБДИКАРИМОВ Амангельды Мутигуллаевич-төрағаның орынбасары
БЕГАЛИНА Сагыныш Ержановна-хатшы
Комиссия мүшелері:
НУРАЛИНА Гулнара Беркинбаевна
САЙЫМОВ Кеншилик Абсатович
№ 150 сайлау учаскесі Белқопа ауылы, Белқопа орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 71-8-19.
МЕШИТБАЕВ Нурбек Аманкелдыулы-төраға
ДОСМАГАНБЕТОВ Асылбек Сакенулы-төрағаның орынбасары
БЕГАЛИНА Әсел Ержанқызы-хатшы
Комиссия мүшелері:
ЕЛЕУОВ Амангельды Жолжанулы
СЕГИЗБАЕВА Гульбадан Нурлановна
№ 151 сайлау учаскесі Ақкөл ауылы, Ақкөл ауылдық клубы, телефон: 8 (713-59) 23-7-51.
САТАЕВ Еркингали Бурибаевич-төраға
САГИНДЫКОВ Темирхан Айдарханович-төрағаның орынбасары
СУЛЕЙМЕНОВА Гульдана Сулейменовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ДАУЫЛБАЕВА Бибизада Абдижалиевна
КАЛИЕВ Акылбек
№ 152 сайлау учаскесі Аралтоғай ауылы, Аралтоғай ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 23-1-43.
УТЕШОВА Майра Айтмаганбетовна-төрайым
КУАНЫШЕВ Берик Ашимович-төрайымының орынбасары
БАКТЫБАЕВА Динагуль Алибековна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ЖАНБЫРШИНА Базаргуль Койшыбаевна
КОЛГАНАТОВ Мейрамбек Жугинисович
№ 153 сайлау учаскесі Қияқты ауылы, Қыналы негізгі мектебі, телефон: 8 (713-39) 72-0-02.
КАЛИЕВА Жанат Казбековна-төрайым
РЫСКАЛИЕВА Макпал Тулеуовна-төрайымының орынбасары
СКАКОВА Рада Маратовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
КУРАМЫСОВ Жанабай Жусипович
СЕРМАГАНБЕТОВ Кенжебек Болатович
№ 154 сайлау учаскесі Милы ауылы, Милы бастауыш мектебі, телефон: 8 (713-39) 40-3-20.
ШАЛАБАЕВА Жанагул Сахиевна-төрайым
ТОЛЕБАЕВА Гулзия Сеитахметовна-төрайымының орынбасары
ЕСҚАРИНА Айнагүл Жайлаубайқызы-хатшы
Комиссия мүшелері:
ЖУБАНЫШЕВ Коблан Еркинович
РЫСКАЛИЕВ Елдос Тулеуович
№ 155 сайлау учаскесі Ұлғайсын ауылы, Б.Сисекенов атындағы орта мектебі,
телефон: 8 (713-39) 73-5-96.
ЖУМАГУЛОВА Батима Жумабековна-төрайымы
КАНАТОВА Карима Жумабековна-төрайымының орынбасары
ЖУМАБЕКОВА Тамара Куанышовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
ДОСЖАНОВ Амангелды Казангапович
КАЛЫБЕКОВ Турлыбек Азизоллаулы
№ 156 сайлау учаскесі Талдық ауылы, Талдық негізгі мектебі, телефон: 8 (713-39) 73-2-45.
АМАНОВ Кайрат Лайыкулы-төраға
КАЗБЕКОВА Сансулу-төрағаның орынбасары
ТУРЕХАНОВА Гулия Анесовна-хатшы
Комиссия мүшелері:
АЛДИЯРОВ Жумабек Абдижанович
ЖАҚСЫБАЕВА Гүлшат
ӘЙТЕКЕ БИ АУДАНЫ БОЙЫНША САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ
№ 126 сайлау учаскесі
Сұлукөл ауылы, Д.А.Қонаев көшесі №16, Сұлукөл орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 41-1-25. Сұлукөл ауылының шекарасында
№ 127 сайлау учаскесі
Әйке ауылдық округінің Тереңсай ауылы, Нүрпейіс Байганин көшесі №2А,
Тереңсай ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 26-6-00. Тереңсай ауылының шекарасында.
№ 128 сайлау учаскесі
Әйке ауылы, Д.Қонаев көшесі №15, Әйке орта мектебі, телефон: 8 (7139-39) 39-3-09. Әйке ауылының шекарасында.
№ 129 сайлау учаскесі
Ақтасты ауылы, Әйтеке би көшесі №15, Ақтасты ауылдық клубы, телефон: 8(71347) 35-4-80. Ақтасты ауылының шекарасында.
№130 сайлау учаскесі
Толыбай ауылы, Темірбек Жүргенов көшесі №10, Толыбай ауылдық клубы,
телефон: 8 (713-47) 26-7-30.Толыбай ауылының шекарасында.
№ 131 сайлау учаскесі
Жабасақ ауылы, Самырат көшесі №30, Жабасақ ауылдық клубы, телефон: 8 (713-39) 34-0-20. Жабасақ және Қарасу ауылдарының шекараcында.
№ 132 сайлау учаскесі
Байжанкөл ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №15А, Байжанкөл бастауыш мектебі, телефон:8 (71359) 48-7-50. Байжанкөл ауылының шекарасында.
№ 133 сайлау учаскесі
Аққұм ауылы, Темірбек Жүргенов көшесі №7, Аққұм негізгі мектебі,
телефон:8(71334) 73-0-24. Аққұм ауылының шекарасында.
№ 134 сайлау учаскесі
Құмқұдық ауылы, Байтаза Бисембаев көшесі №1, Құмқұдық ауылдық клубы,
телефон: 8 (713-48) 21-1-16, Құмқұдық ауылының шекарасында.
№135 сайлау учаскесі
Басқұдық ауылы, Бейбітшілік көшесі №7А, Басқұдық ауылдық клубы,
телефон:8 (713-47) 28-0-09. Басқұдық ауылының шекарасында.
№136 сайлау учаскесі Сарбұлақ ауылы, Шаруашылық көшесі №14, Мамыт негізгі мектебі, телефон: 8 (713-59) 40-1-70. Сарбұлақ ауылының шекарасында.
№ 137 сайлау учаскесі
Сарат ауылы, Жангелді көшесі №26, Сарат ауылдық клубы,
телефон: 8 (713-39) 72-6-54. Сарат ауылының шекарасында.
№ 138 сайлау учаскесі
Комсомол ауылы, Темірбек Жүргенов көшесі №66, М.Жұмабаев атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 21-6-86.
Балдырған көшесі: № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 27;
Абылай хан көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17/1, 17/2, 18, 18А, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22А, 23;
Дәрігерлер көшесі: № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А/2, 11, 11А, 12, 12/2;
Ыбырай Алтынсарин көшесі: № 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 4, 9А, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27;
Жастар көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2;
Наурыз көшесі: №1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 2а/1, 3, 4, 5, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1,13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 36;
Жібек жолы көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 2/4, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/3, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2;
Абай көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 40, 41, 42;
Юрий Гагарин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 27, 29;
Б.Момышұлы көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3;
Өтебай Қанахин көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 2А,2Б, 2В, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 12/2, 12А,13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 16Б,16В, 17, 18, 18А, 18Б, 18В, 18Г, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 20Г, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 23, 24А, 24В, 25, 26, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 30А, 30Б, 30В, 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43Б, 45, 49, 53,55,57, 59, 146, 148, 154, 198, 200, 201, 409;
Мұқағали Мақатаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28А, 29, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41,43, 47;
М.Өтемісұлы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 36, 39, 42, 46,1А, 3А, 5А, 7А, 7Б, 9А, 11А, 13А, 14А,15А, 15Б, 17А, 17Б, 19А, 21А, 23А, 28А, 31А;
Темірбек Жүргенов көшесі: № 51, 53, 61/1, 61/2, 61/3, 61/6, 61/7, 61/8, 61/9, 61/10, 61/12, 61/14, 61/15, 61/16.
№ 139 сайлау учаскесі Комсомол ауылы, Кенесары көшесі №5, Комсомол орта мектебі,
телефон: 8 (713-39) 22-2-48.
Самұрат Алматұлы көшесі: № 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2;
Кенесары көшесі: № 1/1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 1А, 28А;
Парков көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11;
Ырғыз көшесі: № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 13А;
Тыңгерлер көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37А, 37/1А, 37/2А, 38, 39/1, 39/2, 40, 40А, 42, 42/1, 47/1;
Бөгеткөл көшесі: № 1, 1А, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 18;
Былшық би көшесі: № 19/1, 19/2, 21, 21/1, 22А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/8, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46/2, 48, 50, 52, 54/2, 55А, 56;
Темірбек Жүргенов көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/1А, 2/2А, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 32, 34, 36, 37, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45А, 46, 48/1, 48/2, 50/1А, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 52/1, 52/2, 52/1А, 52/2А, 54/1А, 54/2А;
Әйтеке би көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3А, 3А/2, 3/2, 3Б, 3Б/1, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 7/7, 8/1, 8/2, 8/1а, 8/2а, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10а, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/1а, 26/2а, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 28/1а, 28/2а, 30/1, 30/2, 31/1,31/2, 32, 33,33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1,43/2, 44, 45/1,45/2, 46, 47/1,47/2, 48, 49, 50/1, 50/2, 51/1,51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Ардагер көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 24, 26, 28, 30, 32;
Ұзақбай Құлымбетов көшесі: № 1/1, 1/2, 1А, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21/1А, 21А, 21/2А, 22, 22А, 23/1, 23/2, 23/1А, 23/2А, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27.
№ 140 сайлау учаскесі
Комсомол ауылы, Қ.Айтазин көшесі №16а, Т.Жүргенов атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 21-6-79.
Былшық би көшесі: №1, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 4А, 4Б, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 27, 28, 29;
Мухтар Әуезов көшесі: № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24,3, 25/1, 25/2, 25А, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12,13/1, 13/2, 14, 14А, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 43/2, 45, 52, 54, 57, 59, 60, 67, 70, 71, 72, 84;
Қазтай Айтазин көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 8А, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28/1, 28/2, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39А, 41, 43А, 47/2, 48, 50, 53, 55, 57, 62, 69, 75, 79;
Сәбит Мұқанов көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/2, 2А, 3/1, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7А, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/2, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 30, 36;
Қайрансуат көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Тыңдала көшесі: № 2, 4, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 46;
Алтын дән көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Достық көшесі: № 2/1, 2/2, 4, 4А, 6, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Ақ дала көшесі: № 2, 4, 8, 13, 15, 17, 19;
Армандастар көшесі: № 14, 16;
Ақбұлақ көшесі: № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Болашақ көшесі: № 1, 2, 3, 6, 10, 12, 14, 17, 18, 22, 24, 35;
Сарыарқа көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 16, 16А, 18, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 24, 24А, 26, 26А;
М.Тынышбаев көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 22, 30;
Телжан Шонанұлы көшесі: № 1, 5, 11, 17, 20, 25, 29, 36, 608, 609, 621, 655, 658, 1221, 1222, 1223, 1225, 1226, 1228, 1229, 1231, 1232, 1233, 1234, 1235, 1236, 1258, 1260;
Бірінші көше көшесі: № 5, 21, 34, 35,
Екінші көше көшесі: № 1, 2, 4, 7, 10, 12, 14, 14А, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29,30.
Үшінші көше көшесі: № 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32.
Төртінші көше көшесі: № 26, 26А, 37,65.
Бесінші көше көшесі: № 2, 4, 4А, 13, 15, 20, 29.
Алтыншы көше көшесі: № 56, 84, 87, 93, 105, 121, 123, 140, 145, 150.
Жетінші көше көшесі: № 36, 39, 45, 101. және Бөгеткөл, Тасқожа елді мекендері шекарасында.
№ 141 сайлау учаскесі
Комсомол ауылы, Абылай хан көшесі №26 «Энергожүйе» ААҚ әкімшілік ғимараты, телефон: 8 (713-39) 21-8-03.
Әлия Молдағұлова көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1,8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 12/3, 12Б, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 22, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2; 141; 32/1; 32/2; 33; 34; 35; 36; 37;
Әліби Жангелдин көшесі: № 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2;
Жалаңтөс Баһадүр көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 5, 6, 8, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 27, 29, 218, 284, 288, 289.
№ 142 сайлау учаскесі
Талдысай ауылы, Комсомольская көшесі №34,Талдысай орта мектебі,
телефон: 8 (713-39) 32-2-90 Талдысай ауылының шекарасында.
№ 143 сайлау учаскесі
Жамбыл ауылы, Тыңгерлер көшесі №3, Ярослав орта мектебі,
телефон: 8 (713-39) 32-4-06. Жамбыл ауылының шекарасында.
№ 144 сайлау учаскесі
Үшқатты ауылы, Желтоқсан көшесі №2, Үшқатты ауылдық клубы,
телефон: 8 (713-47) 25-1-08 Үшқатты ауылының шекарасында.
№145 сайлау учаскесі
Аралтөбе ауылы, Былшық би көшесі №26, Қызылжұлдыз орта мектебі,
телефон:8 (713-39) 23-3-34 Аралтөбе ауылының шекарасында.
№ 146 сайлау учаскесі
Қарабұтақ ауылы, Б.Момышұлы көшесі №45, Қ.Шаңғытбаев атындағы орта мектеп, телефон: 8 (713-39) 25-9-20.
Төрт үй көшесі: № 8, 9, 24, 26, 50, 54;
Ю.Гагарин көшесі: № 3, 4, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 30, 38, 44, 47, 49, 42/2, 51, 53;
В.Терешкова көшесі: № 7, 10, 16, 17;
А.Пушкин көшесі: № 3, 4, 5, 9, 25, 29;
В.Чапаев көшесі: №1, 4, 6, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 38;
А.Жанкелдин көшесі: № 3, 5, 7, 11, 13, 13а, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 43, 45, 46/1, 46/2, 49, 51, 53, 57;
С.Сейфуллин көшесі: № 4/1, 4/3, 4/4, 8, 10, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 46, 48/1, 48/2, 52;
Былшық би көшесі: № 4, 5, 6, 13, 14, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 36;
Б.Сейсекенов көшесі: № 2, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14;
Т.Әубәкіров көшесі: № 10, 12, 16;
С.Оразалин көшесі: № 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31;
Ж.Балтеміров көшесі: № 3, 5, 7, 9, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 13, 15, 17, 19, 22;
Б.Момышұлы көшесі: № 1, 4, 10, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 50, 51, 54, 56.
№147 сайлау учаскесі
Қарабұтақ ауылы, Ө.Алдабергенов көшесі №19, Т.Шевченко атындағы
орта мектеп, телефон: 8 (713-39) 25-7-26.
Әйтеке би көшесі: № 1, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 21, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 76, 78/1, 78/2, 82/1, 82/2, 82/3, 84/1, 86, 88, 88/1, 88/2, 88/3, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106/1, 106/2, 108, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 118/2;
С.Нүркин көшесі: № 4, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 16, 17/1, 18, 19/1, 19/2, 20, 30;
Ж.Есентеміров көшесі: № 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 8, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 27, 28, 38, 44;
Жамбыл көшесі: № 1, 4, 5, 10, 17, 17/1, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 28, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 57, 65, 69, 71, 77;
Жанкесай көшесі: № 1, 2, 5, 8, 11, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 38, 41, 43, 50, 56/1, 56/2, 60;
Ж.Сейілов көшесі: № 12/1, 12/2, 13/1, 17, 18/1, 18/2, 19, 19/1;
Н.Әлдекешов көшесі: № 2, 6/1, 6/2, 14, 19, 26, 29/1;
Б.Алманов көшесі: № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 34;
Ө.Алдабергенов көшесі: № 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33/2, 35;
М.Мәметова көшесі: № 2/1, 2/2, 3, 3/1, 6, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 11/1, 11/2, 13, 14, 15, 16;
Қ.Сәтпаев көшесі: № 1, 3, 5, 12, 14, 17, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 32/1, 32/2 34, 36, 40, 42, 44;
Аманкелді көшесі: № 5, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2;
Абай көшесі: № 1, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24 , 29, 30, 31, 34;
М.Әуезов көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 8, 9, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 36, 40, 46, 60;
Ш.Берсиев көшесі: № 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 11, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34, 38/1, 38/2, 38/3, 46, 46/2, 48/1, 48/2.
№ 148 сайлау учаскесі
Жарөткел ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі №7, Жарөткел негізгі мектебі,
телефон: 8 (713-39) 71-8-16. Жарөткел ауылының шекарасында.
№ 149 сайлау учаскесі
Еңбекту ауылы, Нұрман Әлдекешов көшесі №3, Еңбекту орта мектебі,
телефон: 8 (713-39) 71-8-03. Еңбекту ауылының шекарасында.
№ 150 сайлау учаскесі
Белқопа ауылы, Жолай Жүсіп көшесі №8А, Белқопа орта мектебі,
телефон:8 (713-39) 71-8-19. Белқопа ауылының шекарасында.
№ 151 сайлау учаскесі
Ақкөл ауылы, Әйтеке би көшесі №1, Ақкөл ауылдық клубы,
телефон: 8 (713-59) 23-7-51. Ақкөл ауылының шекарасында.
№ 152 сайлау учаскесі
Аралтоғай ауылы, Жанқожа батыр көшесі №4, Аралтоғай ауылдық клубы,
телефон: 8 (713-39) 23-1-43.Аралтоғай ауылының шекарасында.
№153 сайлау учаскесі
Қияқты ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі №12, Қыналы негізгі мектебі,
телефон: 8 (713-39) 72-0-02. Қияқты ауылының шекарасында.
№ 154 сайлау учаскесі
Милы ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі №1, Милы бастауыш мектебі,
телефон: 8 (713-39) 40-3-20. Милы ауылының шекарасында
№ 155 сайлау учаскесі
Ұлғайсын ауылы, Бүркітәлі Сисекенов көшесі №5, Б.Сисекенов атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-39) 73-5-96. Ұлғайсын ауылының шекарасында.
№156 сайлау учаскесі
Талдық ауылы, Нурман Әлдекешов көшесі №1, Талдық негізгі мектебі,
телефон: 8 (713-39) 73-2-45. Талдық ауылының шекарасында.